• Novo
HPC optika kompatibilna s meraki ma-qsfp-100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28 primopredajnik | 100GB/S SR4 MMF 850NM MA-QSFP-100G-SR4-HPC
zoom_in

HPC optika kompatibilna s meraki ma-qsfp-100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28 primopredajnik | 100GB/S SR4 MMF 850NM MA-QSFP-100G-SR4-HPC

HRK 0.33

Iznos
check Tova je dostupna

Potpuno kompatibilno s Meraki MA-QSFP-100 G-SR4. Vrući priključak QSFP28 Optički primopredajnik, 103,1 Gbps brzina podataka. 100 GBASE-SR4 100 G Ethernet, multimode vlakna (MMF). Do 100m doseže OM4 MMF, 70m preko OM3, MPO/MTP priključak. DOŽIVOTNA GARANCIJA. Potpuno kompatibilno s Meraki MA-QSFP-100 G-SR4. Vrući priključak QSFP28 Optički primopredajnik, 103,1 Gbps brzina podataka. 100 GBASE-SR4 100 G Ethernet, multimode vlakna (MMF). Do 100m doseže OM4 MMF, 70m preko OM3, MPO/MTP priključak. DOŽIVOTNA GARANCIJA. HPC optika kompatibilna s Meraki kompatibilnim MA-QSFP-100 G-SR4 100 GB/S 100 GBASE-SR4 Multimode 100 M MPO MTP 100 G Ethernet 850 Nm QSFP28 Optički primopredajnik.

Najbolje ponude u kategoriji..